dkf Rozpięci


Działający od 2009 roku przy kinie Agrafka Dyskusyjny Klub Filmowy "Rozpięci" zyskał sobie spore grono wielbicieli. Od 2011 roku program jest autorskim pomysłem Macieja Gila - wielbiciela filmu, człowieka, który nie stroni od klasyki ale na niej nie kończy. Spotkania z klasyką kina łączy z odkryciami filmowymi, którymi chce i lubi się dzielić.

W kolejny sezon działalności wchodzimy z nowymi pomysłami. Wiosna 2016 również upłynie pod znakiem filmowych fascynacji Maćka. Gwarantujemy, że nie zabraknie ciekawych spotkań, niecodziennych prezentacji, a przede wszystkim kina w najlepszym wydaniu.

DOBRY WIECZÓR FILMOWY: ASGHAR FARHADI
KLIENT /przedpremierowo/ oraz ROZSTANIE /z taśmy 35mm/
pomiędzy filmami spotkanie z ARTUREM ZABORSKIM

12 kwietnia /środa/| 19:00

Serdecnie zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach DKF-u Rozpięci. Tym razem niezwykły wieczór z Oscarowymi filmami Asghara Farhadi'ego. Na początek przedpremierowy pokaz najnowszego filmu twórcy p.t. KLIENT, pełna napięcia opowieść o dwójce kochających się ludzi i o tym, jak seria drobnych, pozornie właściwych decyzji potrafi zachwiać ich związkiem.
Po filmie zapraszamy na spotkanie z Arturem Zaborskim, krytykiem filmowym, wielkim miłośnikiem Iranu i jego mieszkańców, piewcą perskiej kultury.
Na zakończenie "analogowy" pokaz filmu z 2011 roku ROZSTANIE, opowieść o dwóch rodzinach, których losy w dramatyczny sposób splatają się ze sobą na skutek przypadkowego zbiegu okoliczności.

Bilety: 22zł

kup bilet >>

Dyskusyjny Klub Filmowy "Rozpięci" jest zrzeszony w:

Polska Federacja Dyskusyjnych Klubów Filmowych