SZPILKI W AGRAFCE - Kobiece Wieczory Filmowe27 czerwca /czwartek/
serdecznie zapraszamy na kolejne niezwykłe spotkanie w kobiecym gronie.


Jak zwykle na ekranie film niespodzianka, słodki poczęstunek i prezenty dla Pań ufundowane przez naszych Partnerów. Prowadzenie: tradycyjnie Magda Miśka-Jackowska (dziennikarka radiowa)

Ideą cyklu jest połączenie pokazu filmowego ze spotkaniem towarzyskim.
W programie filmowym wieczorów znajdą się tytuły wybrane przez gospodynię spotkań, które można określić mianem Kobiecego Kina. Nasi partnerzy zadbali o bardzo atrakcyjne prezenty dla uczestniczek, a my postaramy się o odpowiednią oprawę spotkań. Zapewnimy strawę zarówno dla ducha jak i dla ciała. Na uczestniczki spotkań będzie czekał drobny poczęstunek.

Mamy nadzieję, że nasza propozycja stanie się chwilą wytchnienia dla zabieganych Pań, czymś w rodzaju kulturalno-towarzyskiego klubu, takim "Babskim Wieczorem".

Spotkania odbywają się raz w miesiącu. W programie z reguły nowe przedpremierowe filmy, w związku z czym program filmowy kolejnych spotkań do ostatniej chwili będzie niespodzianką.
Kino Agrafka gwarantuje, że będzie to kino "wysokich lotów".

W związku z dużym zainteresowaniem pokazami nie ma możliwości rezerwacji miejsc.
Można natomiast nabyć bilet zarówno w kasie kina jak i w naszym systemie sprzedaży on-line

Bilety na pokaz możesz kupić -- tutaj --

Wspiera nas medialnie:
Miasto Kobiet

Partnerzy cyklu - fundatorzy prezentów dla Pań:

Księgarnia
pod Globusem


Winnica
sklep z winem


Teatr Ludowy

beksa

Bonne SantéBilety: 25zł

Pokazywane przez nas filmy są tytułami przedpremierowymi, lub takimi, których w oficjalnym kinowym obiegu nie mogły Panie zobaczyć. nasze zobowiązania wobec dystrybutorów powodują, że na spotkania w ramach cyklu Szpilki w Agrafce nie obowiązują karty KAFKA oraz karnety 10+.